Home › Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Komfortowa lokalizacja mieszkania jest chyba największą trudnością dla ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie.

Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest mocno różnorodna. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Aktualnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość pól zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takowe mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Aktualnie nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym obszarze buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też konkurencyjne ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie blokami i atrakcyjną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj mnogość szkół oraz przedszkoli. Jeszcze jest tutaj bardzo dużospółek usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..